
Rowenta Плойка Karl Lagerfeld Waves Addict Hair Waver, для волн , >230Вт, темп.режимів-6, 120-210С, обертання, кераміка, чорний
2 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: E-CF471LF0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мультистайлер Rowenta KARL LAGERFELD Waves Addict Hair Waver CF471LF0. Стайлер Rowenta x KARL LAGERFELD Waves Addict Hair Waver пропонує чотири чудові варіанти для приголомшливого стилю, який ніколи не перестає вражати. Знайдіть свій ідеальний хвилястий вигляд із чотирма простими у використанні налаштуваннями для природних хвиль, пляжних хвиль, вільних хвиль або вишуканих та гламурних хвиль. Шість температур (до 210 ° C), регульованих залежно від типу волосся, у поєднанні з розширеними функціями для легкого укладання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Тип | Плойки |
| Пользовательские характеристики | |
| Tемпературні режими | 6 |
| Вес | 560 г грамм |
| Габарити (ШхДхГ) | 7.4х4х28.4 |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Дополнительно | Індикація нагріву - LED |
| Цвет | чорний з червоним |
| Комплектация | Інструкція |
| Максимальная температура нагрева | 210 °C |
| Материал | Пластик |
| Минимальная температура нагрева | 120 °C |
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Покрытие нагревательного элемента | кераміка |
| Мощность | 220 Вт |
| Пристрій | Мультистайлер |
| Функции | Обертання насадки |
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴









