
Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS)
8 718 ₴
- Готово к отправке
- Код: PBBM0004RS
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Велика потужність для великих ідей
Зустрічайте свого нового супутника на цілий день для зйомки, редагування та трансляції. Знімайте вражаючий контент за допомогою сенсора LYTIA із роздільною здатністю 50 Мп, надширококутного об’єктива із роздільною здатністю 5 Мп і високоякісної селфі-камери із роздільною здатністю 32 Мп, а потім одразу приступайте до редагування завдяки плавному та потужному багатозадачному режиму. Moto g17 power оснащений батареєю, яка витримує цілий день роботи до 64.3 годин, швидкою зарядкою TurboPower 30 Вт та чудовою якістю зображення Full HD+.
Якість зображення камери нового рівня
Знімайте надзвичайно чіткі деталі вдень і вночі за допомогою сенсора Sony LYTIA 600 із роздільною здатністю 50 Мп, надширококутного об’єктива із роздільною здатністю 5 Мп і селфі-камери із високою роздільною здатністю 32 Мп.
Ваш контент буде виглядати неймовірно незалежно від того, куди ви направите об’єктив.
Надлегка потужність для будь-яких завдань
Потужна багатозадачність завдяки оперативній пам’яті до 24 ГБ із функцією RAM Boost3 і місткому накопичувачу до 256 ГБ.
У поєднанні з восьмиядерним процесором і Google Gemini ви зможете працювати швидко, плавно та творчо.
Батарея, яка працює безперервно
Потужна батарея ємністю 6000 мА·год і технологія швидкої зарядки TurboPower на 30 Вт забезпечать безперебійну роботу під час зйомок, редагування та довгих днів у дорозі.
Крім того, інтелектуальна система управління батареєю допомагає забезпечити продуктивність протягом багатьох років.
Додайте блиску своєму контенту
Насолоджуйтесь творчістю, роликами та фільмами на яскравому 6,72-дюймовому дисплеї FHD+ із насиченим стереозвуком і технологією Dolby Atmos.
Елегантний дизайн, що витримує випробування часом
Стильне оздоблення із веганської шкіри поєднується із захисним склом Corning Gorilla Glass 3 і класом захисту IP64, що забезпечує водо- та пилонепроникність.
Інтелектуальні функції, що відповідають вашому способу життя
Ексклюзивні можливості Moto та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення роблять щоденні дії більш плавними та персоналізованими.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Голубой |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 198 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G81 |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Безрамковий дисплей | Є |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.67x75.98x8.8 мм |
| Диагональ экрана | 6.72' |
| Захист від пилу і вологи | IP64 |
| Комбінований слот | Відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Материал корпуса | пластик, шкіра |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | Кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса | Чохол |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 50+5 Мп |
| Мощность зарядки | 30 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серия | Motorola Moto G17 Power |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | Світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.7 ГГц |
| Быстрая зарядка | Є |
Информация для заказа
- Цена: 8 718 ₴






