
Zalman Процесорний кулер CNPS14X DUO, LGA1851, 1700, 1200, 115x, AM5, AM4, AM3, 4pin, PWM, TDP270W, чорний
2 279 ₴
- Готово к отправке
- Код: E-CNPS14XDUOBLACK
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Процесорний кулер Zalman CNPS14X DUO призначений для ефективного охолодження процесорів з роз'ємами LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115x, AM5, AM4 і AM3. Кулер оснащений 4-контактним роз'ємом PWM для регулювання швидкості обертання вентилятора відповідно до температури процесора. Завдяки цьому ви зможете забезпечити оптимальне охолодження при мінімальному рівні шуму.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 159 x 126 x 135 |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Макс. повітряний потік | 69.12 CFM |
| Максимальний TDP | 270 Вт |
| Максимальні обороти, об/хв | 2000 |
| Наработка на отказ | 40 тис. рік |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Назначение | для процесора |
| Процесорна сумісність | AM3, AM4, AM5, LGA 115x/1700/1200 |
| Регулятор оборотів | авто (PWM) |
| Разъем | 4-pin |
| Уровень шума | 29.7 дБ |
| Споживання енергії | 3.36 Вт |
| Статичний тиск | 2.01 |
| Теплових трубок | 6 шт |
| Тип | активний кулер |
| Тип подшипника | Гідравлічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 279 ₴







