
Смартфон Oppo A6K 4/256GB (CPH2891) Crystal Blue
8 861 ₴
- Готово к отправке
- Код: QECPH2891_BLUE_4/256
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плавніше. Яскравіше. Краще.
Насолоджуйтеся вражаючою чіткістю та плавною анімацією на ультраяскравому дисплеї з частотою 120 Гц. Пікова яскравість забезпечує чудову видимість навіть під яскравим сонячним світлом.
Прощавай, розряджений акумулятор
Залишайтеся на зв’язку протягом усього дня — працюйте, грайте, дивіться стримінги та здійснюйте відеодзвінки. Неперевершена ємність і витривалість цієї батареї дозволяють виконувати все необхідне на одному заряді.
Ділись із легкістю
Не всі герої носять плащі, дехто просто має кабель. Підтримайте заряд телефону друзів на фестивалі або підзарядіть планшет колеги під час ділової зустрічі — без додаткового павербанка.
Продуктивність на максимумі
Створена для щоденного використання, Snapdragon 685 забезпечує швидший відгук, потужніший приріст продуктивності та більш плавну роботу для максимально комфортного користування.
Продуктивніше й швидше
Інтелектуальне розширення RAM перетворює невикористаний простір сховища на додаткову пам’ять. Додаткова віртуальна RAM дає телефону більше гнучкості для одночасного виконання багатьох завдань, прискорює перемикання між додатками та покращує їх утримання в пам’яті.
Плавна робота для впевненого керування
Асистент ШІ Підсилення гри 2.0 інтелектуально розподіляє потужність процесора, забезпечуючи плавний ігровий досвід навіть під час довгих, інтенсивних сесій за високих температур.
Позбудься лагів
Всередині приміщень, під землею або в русі, ШІ Покращення мережі 3.0 оптимізує вашу мережу для плавного ігрового процесу, чіткіших дзвінків та швидшої відповіді додатків — навіть у багатолюдних місцях, за слабкого сигналу або при швидких змінах мережі.
Вражаюча деталізація
50 МП ультрачітка камера фіксує кожну деталь з вражаючою ясністю — від широких пейзажів до крупних планів їжі, мистецтва чи природи.
Професійні портрети за мить
Портретний режим створює приголомшливі портрети з м’яким, ефектним фоном — ідеально для зйомки особливих моментів з професійною глибиною та деталізацією.
Природна краса, вдосконалена ШІ
ШІ Ретуш потретів підкреслює ваші природні риси, зберігаючи унікальний вигляд — із налаштуваннями, що дозволяють контролювати ступінь корекції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Цвет | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 209 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6100 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.61x78.51x8.61 мм |
| Диагональ экрана | 6.75' |
| Захист від пилу і вологи | IP64 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса | чохол |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 50+0.08 Мп |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1570х720 |
| Серия | Oppo A6K |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Состояние | - |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 4x2.8 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 8 861 ₴








