
2E Мобільний телефон E240 2023 2.4' 2SIM, 2500mAh, Чорний
849 ₴
- Готово к отправке
- Код: E-688130251068
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мобільний телефон 2E E240 2023 серії POWER має класичний дизайн і вдало поєднує простоту та зручність користування. Модель оснащено кольоровим TN-екраном 2,4″. Користувацький інтерфейс UI 2E v2.0 інтуїтивно зрозумілий. 2E E240 2023 POWER підтримує роботу з двома SIM-картами мобільних операторів мережі GSM 900/1 800. Довготривалу роботу пристрою забезпечує акумуляторна батарея великої ємності (2 500 мА·год).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Стандарт связи | GPRS, GSM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 109 г |
| Высота | 132 мм |
| Толщина | 14.6 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| GSM | 900, 1800 |
| Ємність аккумулятору | 2500 мАг |
| Встроенная память | 32 МБ |
| Ввод данных | Цифрова клавіатура |
| Комплектация | Телефон, Зарядний пристрій, Акумулятор, Гарантійний талон, Зарядний кабель, Інструкція |
| Комунікації | Bluetooth 2.1, SMS |
| Кількість SIM-карт | 2 sim |
| Количество цветов | 262 000 кольорів |
| Материал | Пластик |
| Мультимедіа | Диктофон, FM-радіо, MP3-плеєр, Календар, Будильник, калькулятор, Таймер, Секундомір, Браузер, Динамік |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Порти підключення | Навушники (3.5 мм), MicroUSB |
| Розподільна здатність дисплея | 240x320 |
| Слот для карт пам'яті | 1 |
| Стандарти зв'язку | 2G |
| Тип SIM-карты | Micro-Sim, Mini-Sim |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип дисплея | Цветной |
| Тип корпуса | Моноблок |
| Тип матрицы | TN |
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴









