
Бездротові накладні навушники ACEFAST H9 active noise cancelling wireless headset, ANC, Gray (6974316284390)
998 ₴
- Готово к отправке
- Код: K-33719
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротові навушники ACEFAST H9 забезпечують до −30 дБ ANC — ефективну нейтралізацію фонових шумів для максимального звукового занурення.ЯСКРАВЕ І ПРОФЕСІЙНЕ ЗВУЧАННЯ
40 мм Hi‑Fi драйвери забезпечують деталізований і насичений звук у частотному діапазоні 20 Гц–20 кГц.СТАБІЛЬНЕ БЕЗДРОТОВЕ З’ЄДНАННЯ
Підтримка Bluetooth 5.4 і кодеків SBC / AAC гарантують мінімальну затримку та надійне з’єднання до 10 м.ДОВГА АВТОНОМНІСТЬ
До 55 годин відтворення при вимкненому ANC або до 45 годин із активним шумопоглинанням. До 40 годин у режимі розмови. Повна зарядка — 2,5 години через USB‑C.КОМФОРТ І УДОБСТВО
Регульоване оголів’я, поворотні чашки на 90° з memory foam і штучною шкірою забезпечують комфорт навіть при багатогодинному прослуховуванні. Маса — 221 г.ІНТУЇТИВНЕ УПРАВЛІННЯ
Мультитронічна ручка дозволяє одним дотиком регулювати гучність, перемикати треки та відповідати на дзвінки без складних комбінацій.HD МІКРОФОН ДЛЯ ЯСНИХ РОЗМОВ
Вбудований мікрофон високої чіткості забезпечує якісний звук у розмовах і відео-дзвінках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Микрофон | Встроенный |
| Радиус действия | 10 м |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Вид наушников | Накладные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Интерфейс подключения | Bluetooth 5.4 |
| Вес | 221 г грамм |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Цвет | Gray |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Мoдель | H9 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ANC |
| Розміри | 177×78×200 мм |
| Тип навушників | Повнорозмірні |
| Час заряджання | 2.5 рік |
| Время работы от аккумулятора | 55 рік |
| Частотный диапазон | 20 - 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 998 ₴





