
Мобiльний телефон 2E E240 2023 Dual Sim Black (688130251068)
983 ₴
- Готово к отправке
- Код: 688130251068
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мобільний телефон 2E E240 2023 серії POWER відрізняється потужною батареєю і довготривалою автономною роботою без підзаряду. З телефоном 2E E240 2023 ви будете згадувати про зарядний пристрій не частіше ніж раз на тиждень, на відміну від смартфона, який, як не крути, потрібно заряджати щодня. Цей телефон, створений з якісних компонентів і матеріалів, має класичний дизайн і об’єднує в собі простоту і зручність користування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Тип SIM-карты | Micro-SIM |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 109 г |
| Высота | 132 мм |
| Толщина | 14.6 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| bluetooth | 2.1 |
| GSM | 900 |
| IrDA | Нет |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 2500 мАг |
| Емкость аккумулятора | 2500 мАг |
| Встроенная память | 32 МБ |
| Ввод данных | Цифрова клавіатура |
| Габарити | 132х55х14.6 мм |
| Дополнительно | Ліхтарик |
| Діагональ дисплея | 2.4' |
| Захист від вологи та пилу | Нет |
| Комплектация | телефон |
| Комунікації | Bluetooth 2.1 |
| Кількість SIM-карт | 2 sim |
| Количество цветов | 262 000 кольорів |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 16 ГБ |
| Материал | Пластик |
| Мультимедіа | Диктофон |
| Навігація | Нет |
| Объём встроенной памяти | 32 МБ |
| Объем оперативной памяти | 32 МБ |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Порти підключення | Навушники (3.5 мм) |
| Протиударний | Нет |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Micro-USB |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | Micro-Sim, Mini-Sim |
| Розподільна здатність дисплея | 240x320 |
| Слот для карт пам'яті | 1 |
| Стандарти зв'язку | 2G |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип дисплея | Цветной |
| Тип корпуса | Моноблок |
| Тип матрицы | TN |
| Тип устройства | телефон |
| Фронтальна камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 983 ₴









