
Мобiльний телефон 2E E180 2023 Dual Sim Black (688130251044)
706 ₴
- Готово к отправке
- Код: 688130251044
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Телефон має 1.77-дюймовий екран, ємнісний акумулятор на 1000 мАг та можливість встановлення двох miniSIM-карт. Пристрій зручно тримати в руці, а клавіатуру можна знайти навіть наосліп.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 82 г |
| Высота | 119 мм |
| Толщина | 14 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| bluetooth | 2.1 |
| GSM | 900 |
| IrDA | Нет |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 1000 мАг |
| Емкость аккумулятора | 1000 мАг |
| Встроенная память | 32 МБ |
| Ввод данных | Цифрова клавіатура |
| Габарити | 119x50x14 мм |
| Дополнительно | Ліхтарик |
| Доступ в интернет | 2G |
| Діагональ | 1.77' |
| Діагональ дисплея | 1.77' |
| Захист від вологи та пилу | Нет |
| Комплектация | телефон |
| Комунікації | Bluetooth 2.1 |
| Кількість SIM-карт | 2 sim |
| Количество цветов | 64000 кольорів |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 16 ГБ |
| Материал | Пластик |
| Мультимедіа | Диктофон |
| Навігація | Нет |
| Объём встроенной памяти | 32 МБ |
| Объем оперативной памяти | 32 МБ |
| Операционная система | Пропрієтарна |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Порти підключення | Навушники (3.5 мм) |
| Протиударний | Нет |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Micro-USB |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 160х128 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Розподільна здатність дисплея | 128x160 |
| Слот для карт пам'яті | 1 |
| Стандарти зв'язку | 2G: GSM 900/1800 |
| Тип SIM-карты | mini-SIM |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип дисплея | Цветной |
| Тип корпуса | Моноблок |
| Тип матрицы | TN |
| Тип устройства | телефон |
| Фронтальна камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 706 ₴



