
Мiнiмийка Karcher K 7 WCM (1.317-400.0)
23 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1.317-400.0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вражаючі параметри продуктивності роблять мінімийку високого тиску K7 WCM ідеальним рішенням для регулярного усунення сильних забруднень. Його потужний двигун водяного охолодження гарантує ретельне очищення доріжок, терас, садового інвентарю та навіть автомобілів великих розмірів. Для ефективного і ретельного очищення різних поверхонь в комплект поставки входять струменева трубка Vario Power, що дозволяє регулювати тиск простим поворотом вістря, і фреза для бруду. Фреза для бруду формує точковий струмінь, що обертаючись, видаляє надстійки забруднення з поверхонь. Вбудований фільтр для води захищає насос від часток бруду. Усі приладдя, що постачається з апаратом, можна зручно зберігати на його корпусі.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Максимальное давление | 180 бар |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17.21 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Висувна ручка | Є |
| Відсік для приладдя | Нет |
| Віялова насадка | Нет |
| Габарити | 946 х 369 x 355 мм |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Додаткові насадки | Нет |
| Колеса | Є |
| Контейнер для миючого засобу | Є |
| Максимальная температура воды | 60 °С |
| Матеріал помпи | Пластик |
| Миюча щітка | Нет |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | Нет |
| Производительность | 600 л/рік |
| Подогрев воды | Відсутній |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пістолет високого тиску | Є |
| Регулятор тиску | Відсутній |
| Стандартная насадка | Нет |
| Струменева трубка | Нет |
| Тип питания | Електрична |
| Турбо насадка | Нет |
| Універсальна насадка | Нет |
| Фреза для бруду | Є |
| Фільтр очищення води | Є |
Информация для заказа
- Цена: 23 250 ₴





