
Смартфон Blackview BV9200 8/256GB Dual Sim Black (6931548310563)
10 347 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931548310563
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Blackview BV9200 – максимальний захист!
Blackview BV9200 це повноцінний захищений смартфон із дуже вдалими характеристиками. Води та ударів корпус не боїться, адже він повністю прогумований. Дизайн витримали у фірмовому стилі, який багатьом сподобається. Також варто приділити велику увагу деталям, які стосуються характеристик, адже тут дуже багато цікавих фішок. Наприклад - невеликий світловий індикатор пропущених повідомлень, що знаходиться біля камер ззаду.
Параметри будь-яких завдань.
Процесор Helio G96 здатний дати відмінну продуктивність, при цьому акумулятор ємністю 5000 мАг дозволив досягти невеликої товщини корпусу. Основна фішка моделі в плані акумулятора – швидка зарядка на 66W. Вона здатна зарядити смартфон менш ніж за годину! Також відзначимо, що Blackview BV9200 Black став першим захищеним смартфоном з бездротовою зарядкою, потужність якої 30W!
З мультимедіа все гаразд.
Смартфон оснащується двома динаміками для відтворення звуку, а програмна оптимізація зроблена компанією Harman. Це дає об’ємний і якісний звук, якого вистачить і для комфортної гри, і для перегляду відео. Так само тут 8 Гб оперативної та 256 Гб постійної пам’яті – цих параметрів вистачить для того, щоб Ви ні в чому собі не відмовляли. При цьому є 3-компонентний слот: 2 для сім-карт, і окремо є для карти пам’яті!
Революційний екран 120 Гц!
Так, IPS матриця встановлена з частотою оновлення зображення 120 Гц. Це багато про що говорить. Плавність зображення тут чудова, немає жодних сумнівів у тому, що цей девайс буде одним із найкращих у плані якості картинки. Роздільна здатність матриці FullHD+, а діагональ становить 6.6 Дм. До речі, цей смартфон є одним із перших, де дисплей захищений склом Gorilla Glass 5 – воно дуже міцне і на практиці не дряпається у звичайних умовах експлуатації.
Камера для справжніх поціновувачів.
50-Мп модулі камери в смартфонах Blackview ще на початку 2022 показали себе чудовим чином. Зараз цей модуль завдяки співпраці з компанією ArcSoft став на стільки крутим, що його можна назвати одним з найкращих серед сегменту захищених смартфонів. Чіткість та стабілізація – все це є, і працює на 100% добре. Також у смартфоні є ширококутний об’єктив з камерою на 8 Мп - це дійсно вдалий смартфон для сучасних та активних!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 310 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio G96 |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 174.5x81.8x13.6 мм |
| Диагональ экрана | 6.6' |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Мощность зарядки | 66 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2408x1080 |
| Серия | Blackview BV9200 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 2x2.05 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 10 347 ₴



