
Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875)
5 520 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931548314875
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Міцний захищений смартфон Blackview BV4800 - чудовий вибір для активних людей. Беріть його з собою в туристичні походи, на риболовлю, наукові експедиції, будівельні майданчики, виробництво чи склади – цей гаджет створений для використання в складних експлуатаційних умовах.
Смартфон відповідає військовому стандарту MIL-STD-810, а отже є стійким до ударів, падінь з висоти до 1,5 м та впливу низьких температур. Рівень захисту від пилу і вологи IP68/IP69K означає, що смартфон повністю захищений від потрапляння пилу та витримує занурення у воду на глибину до 1 метра на 30 хвилин.
HD+ екран відтворює яскраве та чітке реалістичне зображення. Надійний 4-ядерний процесор MediaTek Helio А22 забезпечує високу продуктивність при низькому енергоспоживанні.
Смартфон Blackview BV4800 оснащений вбудованими 13 МП основною та 5 МП фронтальною камерами та потужним динаміком, який відтворює чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне потокове відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Основна камера смартфона підтримує технологію оптимізації зображень ArcSoft®. Вона допоможе провести приголомшливу портретну зйомку з розмитим фоном та виглядати прекрасно на всіх фотографіях, зроблених у режимі Beauty. Знімайте чудові пейзажі у панорамному режимі, отримуйте барвисті фотографії у режимі HDR, розглядайте найдрібніші деталі на чітких зображеннях у нічному режимі.
Із швидкою оперативною пам’яттю об’ємом 3 ГБ, яку можна збільшити до 6 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатись між додатками. 64 ГБ вбудованої пам’яті вирішують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, фотографій, музики та інших файлів. Збільшуйте додатково сховище до 1 ТБ, використовуючи TF карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя – смартфон підтримує підключення 4G на двох SIM-картах.
Вбудований NFC модуль дозволяє одним дотиком здійснювати безпечні безконтактні платежі, користуватись громадським транспортом, обмінюватись цифровим контентом та підключати електронні пристрої.
Смартфон Blackview BV4800 відміно працює з різними навігаційними системами - GPS, Glonass, Galileo та Beidou. Він допоможе визначитись із оптимальним напрямком руху, коли ви перебуваєте в дорозі.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Android 13 забезпечує належний захист даних та пропонує багато додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон простим та зручним у користуванні.
Акумулятор ємністю 5180 мA/год забезпечить тривалу автономну роботу смартфона.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 285 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio A22 |
| Количество ядер | 4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5180 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 174.7х81.5х13.5 мм |
| Диагональ экрана | 6.56' |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Серия | Blackview BV4800 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 5 520 ₴





