
Мiнiмийка Karcher K 7 Premium Smart Control (1.317-243.0)
26 115 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1.317-243.0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки модулю Bluetooth миття високого тиску K 7 Premium Smart Control легко зв`язується зі смартфоном, на якому встановлена програма Karcher Home & Garden з мобільним помічником для власника апарата, що повідомляє безліч рекомендацій щодо його оптимального налаштування для виконання різноманітних робіт. Додаток виконує й інші корисні функції: він містить інструкції зі збирання та технічного обслуговування апарату, а також забезпечує зв`язок із сервісним порталом Karcher. Для усунення стійких забруднень в апараті передбачено режим підвищеної продуктивності Boost. Пістолет G 180 Q Smart Control з РК-дисплеєм та струминна трубка Multi «3 в 1» забезпечують користувачеві максимальний контроль: налаштування тиску виконуються безпосередньо на пістолеті або передаються в нього зі смартфона за допомогою мобільного помічника. При цьому РК-дисплей інформує про те, чи увімкнено апарат, який режим вибрано в даний момент і чи можлива активація режиму Boost. Іншими елементами оснащення є барабан для шланга, що полегшує виконання робіт, система подачі засобу для чищення Plug `n` Clean, високоякісна алюмінієва телескопічна ручка і тримачі для приладдя, що дозволяють завжди мати їх напоготові.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Максимальное давление | 180 бар |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17.43 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Висувна ручка | є |
| Відсік для приладдя | немає |
| Віялова насадка | немає |
| Габарити | 459 x 330 x 666 мм |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Колеса | є |
| Контейнер для миючого засобу | є |
| Максимальная температура воды | 60 °С |
| Матеріал помпи | пластик |
| Миюча щітка | немає |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | немає |
| Производительность | 600 л/год |
| Подогрев воды | відсутній |
| Пескоструйная насадка | немає |
| Пістолет високого тиску | є |
| Регулятор тиску | є |
| Стандартная насадка | є |
| Струменева трубка | немає |
| Тип питания | електрична |
| Турбо насадка | немає |
| Універсальна насадка | немає |
| Фреза для бруду | немає |
| Фільтр очищення води | є |
Информация для заказа
- Цена: 26 115 ₴









