
Gorenje Сковорода, 24см, антипригарне покриття, чорний
1 529 ₴
- Готово к отправке
- Код: E-CW01EFP
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сковорода Gorenje підходить для використання на електричних, газових та індукційних плитах. Пласке дно товщиною 4 мм забезпечує оптимальний контакт з варильною поверхнею та найшвидший час приготування. Ви також можете використовувати її в духовці за температури до 200°C. Спеціальне покриття запобігає прилипанню їжі до поверхні під час приготування. Воно термостійке, холодостійке, хімічно стійке та має чудові електричні властивості. Це також полегшує очищення, незалежно від того, чи миєте ви його під проточною водою, чи в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Крышка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 4 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.9 г грамм |
| Высота | 5 см |
| Диаметр | 24 см |
| Жароміцність (макс.) ºC | 200 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Матеріал сковороди | Сталь |
| Можливість мити в посудомийній машині | 1 |
| Особливості сковороди | отвір на ручці для підвісу, приготування з меншою кількістю олії |
| Призначення сковороди | сковорода традиційна |
| Сумісність з індукцією | 1 |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити, Електричні плити, Індукційні плити |
| Антипригарное покрытие | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 1 529 ₴








