
Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN8T Elite (T)
13 908 ₴
- Готово к отправке
- Код: SMA-09HRDN8T
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Забезпечте ідеальний мікроклімат у кімнаті площею до 25 м2 з інверторним кондиціонером Samurai SMA-09HRDN8T з лінійки Elite (T). Ця спліт-система використовує безпечний для довкілля фреон R32 та ефективно працює на обігрів навіть за температури -15°C. Настінний внутрішній блок класичного білого кольору доповнений інформативним LED-дисплеєм. Технологія Sine-Wave Inverter гарантує тиху (від 26 дБ) та енергоефективну роботу роторного компресора.
Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN8T пропонує різноманітні режими: автоматичний, вентиляція, комфортний нічний режим, обігрів, осушення, охолодження та інтенсивний турборежим. Довговічність теплообмінника забезпечується антикорозійним покриттям Blue Fin та гідрофільним шаром Hydrophilic Aluminium Fin, який запобігає застою конденсату. Підвищена тепловіддача досягається завдяки конструкції Multi-Bend Heat Exchanger. Функціонал включає авторозморожування, функцію Anti-Cold Air, автоперезапуск, самодіагностику, таймер та запам’ятовування налаштувань. Передбачена можливість опціонального підключення Wi-Fi модуля для дистанційного керування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samurai |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Габаритные размеры оконного/мобильного кондиционера | |
| Вес | 19.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | 3,61 |
| EER | 3,21 |
| Wi-Fi керування | опційно |
| іонізація | Нет |
| Автоматичний режим | Є |
| Вентиляція (рециркуляція) | Є |
| Габарити | 459х712x276 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 0,2-1,6 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 0,2-1,6 кВт |
| Зовнішня температура при обігріві | до -15°C |
| Цвет | Белый |
| Маркування за БТЕ/BTU | 9 |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Наявність пульта | Є |
| Нічний режим (режим сну) | Є |
| Обігрів | Є |
| Осушення | Є |
| Охлаждение | Є |
| Очистка воздуха | Нет |
| Мощность обогрева | 0,7-3,66 кВт |
| Мощность охлаждения | 0,7-3,37 кВт |
| Режим работы | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Рекомендуемая площадь помещения | до 25 м2 |
| Тип хладагенту | R 32 |
| Турбо-режим | Нет |
| Шум | 49 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 13 908 ₴

