
Кондиціонер Ardesto ARD-ACS09-IP
16 343 ₴
- Готово к отправке
- Код: ARD-ACS09-IP
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кондиціонери серії ARDESTO CoolSmartPro — це сучасні, енергоефективні рішення для створення ідеального мікроклімату в оселі або офісі. Завдяки потужному функціоналу та здатності працювати при зовнішній температурі до -25 °C, ці моделі забезпечують комфорт у будь-яку погоду — від літньої спеки до зимових морозів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Габаритные размеры оконного/мобильного кондиционера | |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | немає даних |
| EER | немає даних |
| Wi-Fi керування | є |
| іонізація | немає |
| Автоматичний режим | немає |
| Вентиляція (рециркуляція) | немає |
| Габарити | 698х255х190 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 0,78 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 0,85 кВт |
| Цвет | Белый |
| Маркування за БТЕ/BTU | 9000 BTU |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наявність пульта | з пультом |
| Нічний режим (режим сну) | немає |
| Обігрів | є |
| Осушення | немає |
| Охлаждение | є |
| Очистка воздуха | немає |
| Мощность обогрева | 2,6 кВт |
| Мощность охлаждения | 2,6 кВт |
| Режим работы | охолодження + обігрів |
| Рекомендуемая площадь помещения | до 25 м2 |
| Робота за мінусової температури | до -25°C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 52 дБ |
| Таймер | немає |
| Тип фреону | R 32 |
| Турбо-режим | немає |
| Шум | 62 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 16 343 ₴









