
Смартфон Xiaomi Redmi A7 Pro 4/64GB Black
5 756 ₴
- Готово к отправке
- Код: Redmi A7 Pro 4/64GB Black
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Реалістичний 6.9-дюймовий дисплей.
Широкий дисплей забезпечує реалістичні візуальні ефекти та чітке читання. Підтримує адаптивну частоту оновлення до 120 Гц для плавної та комфортної роботи.
Відмінна читабельність на сонці
Завдяки чудовому дисплею, спеціально оптимізованому для використання на сонці, екран залишається яскраво і чітко видимим навіть під прямими сонячними променями.
Потрійна сертифікація TUV Rheinland. Комфортний дисплей із захистом зору.
Повна DC-система регулювання яскравості з низьким рівнем синього світла та без видимого мерехтіння знижує навантаження на очі, забезпечуючи тривалий комфорт під час перегляду.
Сертифіковано TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution)
Сертифіковано TUV Rheinland Flicker Free
Сертифіковано TUV Rheinland Circadian Friendly
Технологія Wet Touch 2.0
Навіть з вологими, жирними або мильними пальцями сенсорне керування працює плавно та точно.
Потужний акумулятор 6000 мАгод
Акумулятор великої ємності забезпечує тривалий час роботи, даючи вам спокій далеко від розетки. Навіть після більш ніж 1000 циклів заряджання він зберігає відмінну продуктивність, продовжуючи термін служби пристрою.
Xiaomi HyperIsland. Все, що потрібно тримати під контролем, – в одному місці.
Тримайте все під рукою: швидко перевіряйте інформацію, плавно перемикайте екрани, свайпайте вниз, щоб відкрити віджет, і перетягуйте для миттєвої передачі даних.
Восьмиядерний процесор
Потужний восьмиядерний процесор у поєднанні з високошвидкісною пам`яттю UFS 2.2 забезпечує прискорений запуск додатків та відгук системи.
Стильний дизайн
Призматичне кільце об`єктива. Витончена деталь, що підкреслює камеру та надає їй витонченого вигляду.
13-Мп подвійна камера з ШІ
Нова основна камера зі збільшеною матрицею підвищує пропуск світла на 13%. Разом з технологією HDR+ це дає чудові результати в плані світла та тіні.
Нічний режим
Нічний режим спрощує зйомку при низькому освітленні та дозволяє створювати яскраві та чіткі знімки навіть у темряві.
Фронтальна камера 8 Мп
Фронтальна камера оснащена функцією Beautify, яка забезпечує природне покращення фотографій та запам`ятовує ваші кращі моменти.
ШІ Sky. Ваш особистий маг погоди та часу.
Миттєво перетворіть похмуре небо на пейзаж, що захоплює: одним дотиком замініть похмурий день на романтичний захід сонця або зоряну ніч.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 208 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | UNISOC T7250 |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Предустановленная ОС | Android 16.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 171.56x79.47x8.15 мм |
| Диагональ экрана | 6.9' |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла(плівки) / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Мощность зарядки | 15 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серия | Xiaomi Redmi A7 Pro |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процессора | 2x1.8 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 756 ₴
