
Мінімийка Karcher K Mini (1.600-054.0)
5 983 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1.600-054.0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний та легкий: K Mini – найменший з апаратів високого тиску Karcher. Завдяки компактним розмірам та малій вазі він дуже зручний у транспортуванні та зберіганні, а висока продуктивність робить його ідеальним рішенням для швидкого та ефективного очищення балконів, садових меблів, а також велосипедів та малогабаритних автомобілів. Апарат дуже простий у використанні: пістолет, подовжувальна трубка і трубка Vario Power монтуються буквально кількома рухами, а шланг високого тиску з роз`ємами Quick Connect легко і швидко з`єднується з апаратом і пістолетом і так само швидко від`єднується від них. Особливо тонкий та еластичний 5-метровий шланг PremiumFlex не скручується та забезпечує максимальну свободу рухів у процесі роботи. Знімний контейнер дозволяє акуратно укласти все приладдя, що входить до комплекту поставки, а електричний кабель намотується навколо основи апарата та фіксується затискачем. При цьому завдяки малим розмірам апарат K Mini займає мінімум місця для зберігання або перевезення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Максимальное давление | 110 бар |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.93 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Висувна ручка | немає |
| Відсік для приладдя | є |
| Віялова насадка | немає |
| Габарити | 278 x 233 x 296 мм |
| Довжина шлангу | 5 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Колеса | відсутні |
| Контейнер для миючого засобу | відсутній |
| Максимальная температура воды | немає даних |
| Матеріал помпи | пластик |
| Миюча щітка | немає |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | немає |
| Производительность | 360 л/год |
| Подогрев воды | відсутній |
| Пескоструйная насадка | немає |
| Пістолет високого тиску | є |
| Регулятор тиску | є |
| Стандартная насадка | немає |
| Струменева трубка | є |
| Тип питания | електрична |
| Турбо насадка | немає |
| Універсальна насадка | немає |
| Фреза для бруду | є |
| Фільтр очищення води | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 983 ₴




