
Сотейник з кришкою Tefal Emotion+ 26 см (E3337145)
2 860 ₴
- Готово к отправке
- Код: E3337145
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сотейник із кришкою Excellence+ від Tefal поєднує корпус із нержавіючої сталі та антипригарне покриття Extra Life X5, що забезпечує стійкість до зношування під час щоденного використання. Індикатор нагрівання Thermo-Signal стає повністю червоним при досягненні оптимальної температури для початку приготування. Індукційне дно забезпечує рівномірне розподілення тепла при приготуванні на різних типах плит. Поєднання нержавіючої сталі та бакеліту знижує передачу тепла в зону хвату.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Використання в духовій шафі | Да |
| Высота стенки | 8.5 см |
| Внутреннее покрытие | антипригарне (титанове) |
| Диаметр | 26 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Нет |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Лита ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | Стекло |
| Материал ручки | Нержавеющая сталь |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | з кришкою |
| Носик для зливу | Нет |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | Extra Life X5 |
| Тип | сотейник |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
Информация для заказа
- Цена: 2 860 ₴



