
Кавоварка Philips L'OR Barista Sublime LM9012/60 + дегустаційний сет капсул в подарунок
6 108 ₴
- Готово к отправке
- Код: LM9012/60
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Готуйте відразу дві кави або подвійну порцію кави в одній чашці
Система L’OR Barista дозволяє готувати дві чашки еспресо або подвійне еспресо в одній чашці завдяки спеціальним подвійним капсулам L’OR Barista. Насолоджуйтесь двома порціями ристретто або подвійний еспресо тільки для вас.
Тиск до 19 бар для ідеального еспресо
Оцініть смак справжнього еспресо. Система L’OR Barista варить каву при високому тиску до 19 бар для оптимальної якості еспресо.
Налаштуйте параметри і готуйте смачну каву
Піддон для крапель можна відрегулювати під велику кухоль або склянку для латте макіато. Просто вийміть великий піддон для крапель і наливайте каву у високу склянку.
Система подвійного розпізнавання капсули автоматично розпізнає розмір капсули
Розумна технологія подвійного розпізнавання капсули L’OR Barista автоматично визначає розмір капсули та підлаштовує параметри для приготування оптимальної кави за будь-яким рецептом.
Регульований піддон для крапель для чашок різного діаметру
Легко регулюйте обсяг порції відповідно до ваших уподобань і насолоджуйтесь ідеальною кавою.
Регульований об’єм кави від 25 до 270 мл
Готуйте улюблені різновиди кави з системою L’OR Barista - насолоджуйтесь ристретто, еспресо, лунго і не тільки з капсулами L’OR Espresso з однією порцією або продовжіть задоволення з капсулами L’OR Barista з подвійною порцією.
Також сумісне з капсулами Nespresso
Кавомашина L’OR Barista також сумісна з капсулами Nespresso.
Сумісно з капсулами L’OR Espresso та L’OR Barista
Варіть каву з новими ексклюзивними капсулами L’OR Barista із подвійною порцією.
Повноцінне меню: ристретто, еспресо, лунго і не лише
Рістретто на двох або подвійне еспресо тільки для вас.
Характеристики
| Дополнительные функции | |
|---|---|
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Автоматическая очистка от накипи | Нет |
| Подача горячей воды | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.3 кг |
| Основные | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Приготовление молочных напитков | Отсутствует |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Таймер | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | Нет |
| Індикатор увімкнення | Нет |
| Автоматическое отключение | Є |
| Автоматичне приготування напоїв | ристретто, еспресо, лунго |
| Вбудована кавомолка | Нет |
| Входить до комплекту | кавомашина, дегустаційний сет - 50 капсул кави в капсулах L'OR |
| Дисплей | без дисплея |
| Длина шнура питания | 0.8 м |
| Знімний блок для заварювання | Нет |
| Керування | Механічне |
| Контейнер для меленого кофе | Нет |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Материал кофейника | - |
| Місце під фільтр для води | Нет |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | Є |
| Подання пари | Нет |
| Протикрапельна система | Нет |
| Підігрів кавника / чашок | Нет |
| Регульована висота дозатора/підставки | Є |
| Регулювання міцності кави | Нет |
| Регулювання напою | обсяг напою |
| Резервуар для води | 0.8 л |
| Розміри | 27.6 x 15.7 x 40.2 см |
| Тип | капсульна |
| Тип используемого кофе | Капсулі |
| Тип фильтра | одноразовий |
Информация для заказа
- Цена: 6 108 ₴





