
Мінімийка Karcher K 5 Power Control Flex (1.324-700.0)
16 419 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1.324-700.0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мінімийка високого тиску K 5 Power Control Flex дозволяє очищати будь-які поверхні з відповідним тиском. Оптимальний тиск можна легко підібрати завдяки додатку Home & Garden – інтегрована до програми програма-асистент допомагає користувачеві практичними порадами для кожної ситуації та кожного об`єкта очищення – все для отримання ідеальних результатів. Для максимального контролю рівень тиску можна легко відрегулювати, повертаючи струминну трубку та перевіряючи результат на пістолеті G 160 Q Power Control. Крім того, відмінними особливостями апарату високого тиску є система «Karcher Plug `n` Clean» для легкої заміни ємності з засобом для чищення, шланг високого тиску PremiumFlex для комфортної роботи, високоякісна алюмінієва телескопічна ручка для зручного транспортування, система Quick Connect для легкого і швидкого під`єднання. пістолеті, а також паркувальне положення для завжди готового до використання приладдя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Максимальное давление | 145 бар |
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Висувна ручка | є |
| Відсік для приладдя | є |
| Віялова насадка | немає |
| Габарити | 405 x 306 x 584 мм |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Колеса | є |
| Контейнер для миючого засобу | відсутній |
| Максимальная температура воды | немає даних |
| Матеріал помпи | пластик |
| Миюча щітка | немає |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | немає |
| Производительность | 500 л/год |
| Подогрев воды | відсутній |
| Пескоструйная насадка | немає |
| Пістолет високого тиску | є |
| Регулятор тиску | є |
| Стандартная насадка | немає |
| Струменева трубка | є |
| Тип питания | електрична |
| Турбо насадка | немає |
| Універсальна насадка | немає |
| Фреза для бруду | є |
| Фільтр очищення води | є |
Информация для заказа
- Цена: 16 419 ₴









