
Зовнішній акумулятор HOCO J101B Astute 22.5W fully compatible power bank(30000mAh) Black (6931474782519)
1 187 ₴
- Готово к отправке
- Код: K-218
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Power Bank Hoco J101B Astute 22.5W — це потужний та зручний зовнішній акумулятор, який дозволяє заряджати ваші пристрої в будь-який момент та в будь-якому місці. Цей зовнішній акумулятор має ємність 30000 mAh, що дозволяє заряджати ваші пристрої декілька разів.Він має зручний та компактний дизайн, що дозволяє зручно переносити його з собою. Power Bank Hoco J101B Astute 22.5W 30000 mAh має два USB-порти та один порт Type-C, що дозволяє заряджати різні пристрої одночасно. Він має зручну кнопку включення та індикатор заряду, що дозволяє зручно контролювати рівень заряду акумулятора. Цей зовнішній акумулятор дозволяє заряджати різні пристрої, такі як смартфони, планшети, ноутбуки та інші пристрої, що мають підтримку зарядки через USB-порт або Type-C порт. Він має вбудований захист від перезарядки, перевантаження та короткого замикання, що забезпечує безпеку під час зарядки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 596 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Вихідний роз'єм 2 | Micro USB; Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Цвет | Black |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал корпуса | ABS + PC пластик |
| Мoдель | J101B Astute |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 146×68×41 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Сеть |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
Информация для заказа
- Цена: 1 187 ₴



