
Кавоварка Ariete 1381 RD
6 207 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00M138133AR0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавоварка Ariete 1381 - ваш союзник на кухні та для приготування ідеального еспресо, щоб насолоджуватися насиченою перервою зі смаком та елегантністю. Тонкий і компактний дизайн робить її унікальною для кожної кухні: лише 14 см завширшки, вона впишеться в будь-який куточок кухні, не звільняючи місця для інших приладів.
Для коротких перерв приготуйте каву з насиченим смаком завдяки тиску 15 бар, що забезпечує ідеальне дозування меленої кави та зерен, а також для ситного сніданку, до якого ви можете додати вершковий капучино завдяки пристрою Maxi-Cappuccino . Виберіть свій напій і відрегулюйте висоту піддону для крапель відповідно до чашки, якій ви віддаєте перевагу.
Завдяки манометру ви завжди зможете зрозуміти, чи збалансовані параметри води, кількості кави та ступеня помелу між собою, щоб завжди гарантувати вам найкращий еспресо. Ви можете контролювати параметри води та кави і забезпечувати правильний тиск приготування кави. Для ідеальної кави, як ви любите.
Для любителів делікатних смаків у кавомашині 1381 є дозатор гарячої води для приготування чаю, настоїв і трав’яних чаїв ваших улюблених смаків.
Не тільки для кави. Задовольняйте всі свої смаки завдяки пристрою Maxi-Cappuccino для вершкового та густого капучино, регулюйте висоту чашки та насолоджуйтесь насиченим ароматом гарячого напою!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | американо, еспресо |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, ріжок, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Длина шнура питания | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | є |
| Керування | кнопкове + поворотний перемикач |
| Цвет корпуса | чорний з черовним |
| Контейнер для меленого кофе | немає |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Материал кофейника | без кавника |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | з підігрівом |
| Регульована висота дозатора/підставки | є |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | объем напитка |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Розміри | 34 x 14 x 29 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | мелена кава, чалди |
| Тип фильтра | багаторазовий |
Информация для заказа
- Цена: 6 207 ₴







