
Кавоварка Ariete 1380
6 669 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00M138010AR0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавоварка Ariete 1380 ідеально підходить для вашої кухні і задовольнить ваш смак, щоб насолоджуватися дорогоцінною перервою зі смаком і елегантністю. Тонкий і компактний дизайн робить її унікальною для кожної кухні: всього 14 см в ширину, що дозволяє пристосуватися до будь-якого куточка кухні, не жертвуючи простором для інших приладів.
Для коротких моментів паузи приготуйте каву з насиченим смаком завдяки 15 ступеням тиску, щоб отримати ідеальну подачу як меленої кави, так і зерен, а також для ситного сніданку, до якого ви можете додати вершковий капучино завдяки пристрою Maxi-Cappuccino. Виберіть свій напій і відрегулюйте висоту піддону для крапель відповідно до чашки, якій ви віддаєте перевагу.
Для тих, хто любить ніжні смаки, машина Ariete 1380 оснащена дозатором гарячої води для приготування чаю, настоїв і трав'яних чаїв ваших улюблених смаків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.85 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | американо, еспресо |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, ріжок, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Длина шнура питания | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | Кнопкове |
| Контейнер для меленого кофе | немає |
| Кількість чашок готового напою | 1 |
| Материал кофейника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | немає |
| Подання пари | є |
| Протикрапельна система | немає |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора/підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Розміри | 34 x 14 x 29 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | капсули, мелена кава |
| Тип фильтра | багаторазовий |
Информация для заказа
- Цена: 6 669 ₴






