
Кавоварка Ariete 1313
24 216 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00M131310AR0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавоварка в качані
Не втрачайте контроль над параметрами кавомашини. Колбова кавоварка дозволяє вам самостійно відміряти та дозувати каву, щоб досягти унікальних смаків та ароматів. Керування ріжковою кавоваркою надзвичайно просте та інтуїтивно зрозуміле, а сама кавоварка не займає зайвого місця.
Подвійний дозатор
За допомогою подвійного дозатора ви можете приготувати одну чашку кави або зварити дві чашки одночасно. Цей дозатор добре працює як з широкими, так і з вузькими горнятками.
Ароматна мелена кава
Ця модель кавомашини дозволяє використовувати мелену каву. Ви можете змолоти каву самостійно безпосередньо перед приготуванням або купити вже мелену, що дуже зручно. Мелена кава настільки зручна, що її також можна легко використовувати в інших машинах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Тип кофеварки | Рожковая |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.63 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | американо, еспресо |
| Вбудована кавомолка | є |
| Входить до комплекту | кавоварка, ріжок, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Длина шнура питания | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | є |
| Керування | кнопкове + поворотний перемикач |
| Контейнер для меленого кофе | немає |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Материал кофейника | без кавника |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | з підігрівом |
| Регульована висота дозатора/підставки | є |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | объем напитка |
| Резервуар для води | 2 л |
| Розміри | 28 х 30.5 х 39.5 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | зернова, мелена кава, чалди |
| Тип фильтра | багаторазовий |
Информация для заказа
- Цена: 24 216 ₴







