
Кавоварка Ariete 1381 WH
6 064 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00M138134AR0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавоварка Ariete 1381 для вашої кухні та для ідеального еспресо - ваш союзник кавової насолоди. Тонкий та компактний дизайн робить її унікальною на кухні: лише 14 см завширшки, що вписується у будь-який куточок, не забираючи місця в інших приладів.
Для коротких перерв готуйте каву з насиченим смаком завдяки тиску 15 бар, щоб отримати ідеальне дозування як меленої кави, так і кави з капсули, а також для насиченого сніданку, до якого ви можете додати кремовий капучино з пристроєм Maxi-Cappuccino. Виберіть свій напій та відрегулюйте висоту піддона для крапель відповідно до чашки, якій ви віддаєте перевагу.
Завдяки манометру ви завжди зможете зрозуміти, чи параметри води, кількості кави та ступеня помелу збалансовані та узгоджені один з одним, щоб завжди гарантувати вам найкращий можливий еспресо.
Для тих, хто любить ніжні смаки, кавоварка Ariete 1381 має диспенсер для гарячої води для приготування чаїв, настоїв та трав’яних чаїв з вашими улюбленими смаками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Цвет корпуса | Белый |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Индикатор уровня воды | немає |
| Індикатор увімкнення | немає |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Длина шнура питания | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | Кнопкове |
| Контейнер для меленого кофе | немає |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Материал кофейника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | немає |
| Протикрапельна система | немає |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора/підставки | є |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Розміри | 34 x 14 x 29 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | мелена кава, чалди |
| Тип фильтра | багаторазовий |
Информация для заказа
- Цена: 6 064 ₴



