Акумуляторний пилосос Mova S7 Ultra (V2590E)
14 726 ₴
- Готово к отправке
- Код: V2590E
Акумуляторний пилосос Mova S7 Ultra (V2590E)Готово к отправке
14 726 ₴
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості MOVA S7 Ultra
Вбудоване підсвічування основної роликової щітки та насадки для миття підлоги — якісна детекція навіть найдрібніших забруднень
Універсальний формат — для сухого прибирання, миття підлог та килимів
В комплекті є насадка для вичісування хатніх тварин з миттєвим всмоктуванням шерсті
Прибирання з максимальною потужністю 20 000 Па
В форматі мийного пилососа може розкладатися в повністю горизонтальне положення
Вбудована система проти намотування волосся та сплутування основної щітки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mova |
| Объем пылесборника | 0.5 л |
| Мощность всасывания | 230 Вт |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 81 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Индикатор заполнения пылесборника | є |
| Індикатор заряду | є |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, конектор, що згинається, центральна трубка, м'яка роликова щітка, комбінована широка насадка 2 в 1, турбощітка універсальна, настінне кріплення, щілинна насадка, адаптер живлення, міні-турбощітка, настінне кріплення для насадок |
| Для меблів | немає |
| Додаткові насадки | комбінована |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пілосос | зі знімним пилососом |
| Цвет | Серый |
| Количество уровней мощности | 1 режим + Турбо-режим |
| М'який валик | є |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Міні-турбощітка | є |
| Напруга акумулятора | немає даних |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настенный крепеж | в комплекті |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | Вертикальний |
| Тип уборки | сухе прибирання |
| Тип ручки | Прямая |
| Турбо-режим | є |
| турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | 4 год |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 80 хв |
| щілинна | є |
Информация для заказа
- Цена: 14 726 ₴
