Акумуляторний пилосос Mova G70 (V2583)
13 788 ₴
- Готово к отправке
- Код: V2583
Акумуляторний пилосос Mova G70 (V2583)Готово к отправке
13 788 ₴
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості MOVA G70
Всмоктування сухого сміття з максимальною потужністю 32 000 Па
OLED-дисплей для зручного керування та контролю роботи
Підсвічування основної щітки — якісне прибирання навіть у темряві
Зручна ергономічна конструкція — комфортно прибирати під низькими меблями
До 90 хвилин роботи на одному заряді — прибирайте всю квартиру без перерв на заряджання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mova |
| Объем пылесборника | 0.5 л |
| Мощность всасывания | 225 Вт |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.93 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 81 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Индикатор заполнения пылесборника | є |
| Індикатор заряду | є |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, центральна трубка, тримач для аксесуарів, комбінована широка насадка 2 в 1, турбощітка універсальна, настінне кріплення, щілинна насадка, адаптер живлення, міні-турбощітка, роликова щітка комбінована (V-подібна) |
| Для меблів | немає |
| Додаткові насадки | комбінована |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пілосос | зі знімним пилососом |
| Цвет | Черный |
| Количество уровней мощности | 1 режим + Турбо-режим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Міні-турбощітка | є |
| Напруга акумулятора | немає даних |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настенный крепеж | в комплекті |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | Вертикальний |
| Тип уборки | сухе прибирання |
| Тип ручки | Прямая |
| Турбо-режим | є |
| турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | 4 год |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 90 хв |
| щілинна | є |
Информация для заказа
- Цена: 13 788 ₴
