
Кавоварка Ariete 1337 BL
6 669 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00M138915AR0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ariete Vintage Espresso — це кавоварка з елегантним і вишуканим дизайном, яка оснащена новітніми технологіями для меленої кави або капсул ESE. Алюмінієвий бойлер потужністю 900 Вт і насос тиску 15 бар гарантують насичений кремовий еспресо з інтенсивним і ароматним ароматом. Максимальна зручність завдяки знімному піддону з нержавіючої сталі та знімному резервуару об’ємом 0,9 л для легкого наповнення. Апарат Maxi-Cappuccino — ідеальний союзник для приготування молочної піни в ідеальному поєднанні з італійським еспресо. Ariete 1389 Vintage має інтелектуальний пристрій очікування, який вимикає живлення після 30 хвилин бездіяльності. Ariete виробляє знакові та функціональні продукти: Vintage Line поєднує в собі італійський дизайн із простотою використання, що є відмінною рисою Ariete, лідера продуктів для сніданку.
З її допомогою ви зможете приготувати ароматне капучино. Для цього пристрій оснастили пристосуванням Thermocreamer. Просто заповніть ємність молоком, опустіть у неї насадку панарело та ввімкніть подачу пари. Пінку, яка у вас вийде, додайте до кави. Кавоварка має потужність 900 Вт, що дозволяє приготувати напій швидко. Резервуар для води вміщає 0,9 л. Кавоварка має тримач з двома кавовими фільтрами: для двох ложок кави, для однієї ложки кави/чалд. Якщо ви хочете готувати смачну каву просто та швидко, вам сподобається ця модель.
Доглядати за кавоваркою дуже просто - вона має знімний піддон для крапель, який потрібно час від часу спорожняти. Завдяки цій особливості поверхня столу, на якому ви розмістили кавоварку, завжди буде залишатися чистою. Ця модель важить усього 3.69 кг, тому, якщо дуже любите каву, зможете взяти її із собою на дачу. Тепер ви зможете пити каву, коли забажаєте!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.69 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал кофейника | стекло |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | є |
| Индикатор уровня воды | немає |
| Індикатор увімкнення | немає |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція, гарантійний талон |
| Дисплей | без дисплея |
| Длина шнура питания | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | є |
| Керування | механическое |
| Цвет корпуса | білий з блакитним |
| Контейнер для меленого кофе | є |
| Кількість чашок готового напою | 2 |
| Місце під фільтр для води | є |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | немає |
| Подача горячей воды | немає |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора/підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | є |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 0.9 |
| Розміри | 23 x 28 x 31 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | мелена кава, чалди |
| Тип фильтра | багаторазовий |
Информация для заказа
- Цена: 6 669 ₴



