Кондиціонер Midea AF8-09N8C2E-I/AF8-09N8C2E-O Forest
18 276 ₴
- Готово к отправке
Кондиціонер Midea AF8-09N8C2E-I/AF8-09N8C2E-O ForestГотово к отправке
18 276 ₴
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кондиціонер вдало поєднує стильний дизайн, інноваційні технології та високу енергоефективність. Кондиціонер здатний швидко охолодити або нагріти повітря і стабільно працює в різних погодних умовах, забезпечуючи комфортний мікроклімат в приміщенні. Midea якісно охолоджує приміщення при зовнішній температурі до +50 градусів, обігрів підтримується при температурі зовні до -15 градусів.
Інверторний компресор
Інверторна технологія збільшує ефективність роботи системи при зниженні рівня енергоспоживання, знижує шум і вібрацію, з високою точністю забезпечує підтримку заданого температурного режиму.
Гідрофільне покриття теплообмінника
Алюмінієвий теплообмінник покритий гідрофільним шаром, який видаляє конденсат з внутрішнього блоку і не дозволяє утворюватися цвілі і грибкам на внутрішніх поверхнях. Після виключення кондиціонера система самоочищення залишає вентилятор включеним ще протягом кількох хвилин до повного осушення теплообмінника. В результаті всі внутрішні поверхні залишаються сухими і чистими.
Функція самодіагностики
Функція самодіагностики автоматично відстежує і діагностує проблеми в роботі на ранньому етапі їх виникнення. Так, якщо було помічене витікання холодоагенту, на дисплеї внутрішнього блоку відобразиться код помилки «ЄС». Це допоможе захистити компресор від серйозної поломки.
Режими на всі випадки
Режим «Turbo» здійснює максимально швидке охолодження або обігрів повітря для створення комфортних умов в приміщенні за лічені хвилини. Режим осушення перешкоджає утворенню вогкості і затхлості в кімнаті, при його включенні з повітря видаляється зайва волога. Нічний режим створює комфортні умови для повноцінного відпочинку: в кімнаті підтримується оптимальна температура і вологість, при цьому кондиціонер працює практично безшумно.
Функція «Стеж за мною»
Корисна функція «Стеж за мною» допоможе підтримувати потрібну температуру в певній частині кімнати. Високоточний датчик температур, розташований в пульті дистанційного керування, передає інформацію на процесор у внутрішньому блоці, після чого кондиціонер автоматично регулює робочі параметри і більш точно стежить за станом атмосфери в зоні знаходження пульта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Габаритные размеры оконного/мобильного кондиционера | |
| Вес | 20 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | немає даних |
| EER | немає даних |
| Wi-Fi керування | опційно |
| іонізація | немає |
| Автоматичний режим | є |
| Вентиляція (рециркуляція) | є |
| Габарити | 681х434х285 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 0,731 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 0,822 кВт |
| Цвет | Белый |
| Маркування за БТЕ/BTU | 9000 BTU |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Наявність пульта | з пультом |
| Нічний режим (режим сну) | є |
| Обігрів | є |
| Осушення | є |
| Охлаждение | є |
| Очистка воздуха | є |
| Мощность обогрева | 2,65 кВт |
| Мощность охлаждения | 2,65 кВт |
| Режим работы | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Рекомендуемая площадь помещения | до 25 м2 |
| Робота за мінусової температури | до -15°C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 37 дБ |
| Тип фреону | R 32 |
| Турбо-режим | є |
| Шум | 55 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 18 276 ₴
