
Кавоварка крапельна First FA-5464-4
1 022 ₴
- Готово к отправке
- Код: FA-5464-4
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавоварка First FA-5464-4 крапельного типу призначена для створення американо за допомогою крапельної технології. Напій виходить при проходженні крапельки через фільтр з кавою під високим тиском, внаслідок чого з частинок кави екстрагуються всі корисні речовини і виявляються в ємності. Невеликий розмір пристрою та його стильне оформлення стали вагомими перевагами, що дають змогу встановити техніку у будь-якій кухні.
На нижній частині кавоварки розташовано кнопку включення. Вона активує весь процес одержання напою, який припиняється автоматичним способом. Це зручно, т.к. вам не потрібно завжди бути біля пристрою, побоюючись, що воно перегріється. Ця модель адаптована для одночасного приготування 600 мл кави. Такий обсяг дорівнює 5 чашкам стандартного розміру. За рахунок місткості резервуару для води ви зможете отримати достатню кількість напою не лише для себе, а й для оточуючих.
Готова кава виявляється у ємності, яка розташована під фільтром. Такий глечик має ухоплену теплоізольовану ручку та скляні стінки з мірками об'єму. Вміщує глечик до 600 мл кави. Температура, коли він здійснюється приготування напою, дуже важлива, т.к. впливає кінцевий результат отриманого продукту. При цьому не менш важливо і підтримувати її протягом періоду, поки американо не буде поданий. Спеціальна функція подбає про це. Система "Антикрапля" не дасть крапелькам потрапляти на піддон після того, як ви приберете кавоварку з нього. Так зберігається чистота приладу на всіх етапах приготування напою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Нет |
| Подогрев чашек | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | Є |
| блокування від дітей | Нет |
| Вбудована кавомолка | Нет |
| Вид | Портативная |
| Віддалене керування | Нет |
| Дисплей | без дисплея |
| Дополнительно | підігрів кавника |
| Знімна варильна група | Нет |
| Керування | Кнопкові |
| Количество чашек | - |
| Цвет | чорний із сріблястим |
| Комплектация | кофеварка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | Нет |
| Кількість фільтрів | Нет |
| Матеріал корпуса | Пластик, Метал |
| Можливість програмування | Нет |
| Мощность | 750 Вт |
| Приготування капучино | Нет |
| Програмування жорсткості води | Нет |
| Програмування обсягу порції | Нет |
| Програмування температури напою | Нет |
| Протикапельний механізм | Є |
| Регулювання мелення | Нет |
| Резервуар для води | 0,6 л |
| Розміри | 22 х 28 х 15 см |
| Система самоочищення | Нет |
| Тип | Кропельна |
| Тип используемого кофе | Мелена |
| Давление помпы | без тиску |
Информация для заказа
- Цена: 1 022 ₴









