
Міксер CASTLE CM-01R тістоміс планетарний (1500Вт, червоний)
3 901 ₴
- Готово к отправке
- Код: TU-CM-01R
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
CASTLE CM-01R - багатофункціональний міксер, що досить швидко справляється з поставленим завданням, що добре економить ваш час перебування на кухні. Його можна використовувати для приготування тортів, макаронів, морозива, яєчних білків, тіста для хліба, густого тіста, безе, чистих вершків.Потужний двигун – 1500 Вт з металевими шестернями, міцний литий алюмінієвий корпус забезпечують довгий термін служби та тривале використання. Чаша з нержавіючої сталі об'ємом 4.5 л для задоволення всіх ваших кулінарних потреб. Міксер має зручну функцію управління 10-ступінчасте регулювання швидкості + Pulse зі світлодіодним підсвічуванням, розташоване на бічній панелі.Для більшої зручності є захисна кришка від бризок, яка не тільки захищає поверхню від небажаних плям, але й дає можливість додавати інгредієнти під час приготування. Основа оснащена ніжками із присосками, що сприяє стійкості кухонної машини на будь-якій поверхні.Конструкція з похилою головою дозволяє легко встановлювати або знімати чашу та аксесуари, що полегшує очищення тістомісу. Всі аксесуари можна мити в посудомийній машині, їх можна швидко та легко очистити.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Castle |
| Количество насадок | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.7 кг |
| Параметры чаши стационарного миксера | |
| Объем чаши | 4.5 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс |
| Цвет | Красный |
| Страна | Китай |
| Количество скоростей | 10+імпульсний режим |
| Насадка винчик | Да |
| Насадка для тесту | Да |
| Номинальное напряжение | 220-240 В |
| Назначение | Бытовое |
| Тип миксера | стаційний |
Информация для заказа
- Цена: 3 901 ₴




