
Tefal Гриль прижимний OptiGrill Elite XL 2200Вт, темп. режимів-16, з'ємні пластини, метал
9 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-GC760D30
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OptiGrill Elite XL - це високопродуктивний закритий гриль з ємністю XL для апетитного гриля круглий рік для 8 осіб. Цей електричний гриль потужністю 2200 Вт, розроблений для великих сімей, пропонує безпроблемне приготування на грилі: інтелектуальна технологія, яка автоматично регулюється в залежності від товщини і кількості м'яса, інтуїтивно зрозумілий помічник по приготуванню на грилі, обсмажування ресторанної якості і багато іншого. З OptiGrill Elite XL приготуйте страви на грилі для кожного з ваших гостей на свій смак.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 7.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Oснащення | Антипригарне покриття, Індикатор роботи, індикатор нагріву, Індикатор ступеня прожарювання, Зйомні пластини безпечні для посудомийної машини, Термоізольовані ручки, Таймер, технологія OptiGrill |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 40 x 20 |
| Дисплей | 1 |
| Діаметр поверхні для смаження | 800 см |
| К-ть температурних режимів | 16 |
| Колір | Сріблястий чорний |
| Комплектація | зйомні пластини, інструкція, гарантійний талон, таця для стікання жиру, книга рецептів |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал пластин | Алюміній |
| Нагрівальний елемент | електричний ТЕН |
| Міцність | 2200 Вт |
| Термостат | 120-270 °С |
| Тип | гриль-барбекю, електрогриль |
| Управління | Електронне |
| Функції | Розморожування, Супер прожарювання, Повторне прожарювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 199 ₴









