
Neo Tools Секатор контактний, d різу 20мм, 210мм, 232г
680 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-15-213
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор ковадлоподібний 210 мм, діапазон до 20 мм, алюмінієвий, ручка з гумовим покриттям TPR 15-213 від NEO загальною довжиною 210 мм і максимальним діаметром різання 20 мм. Оснащений міцними сталевими лезами з антипригарним покриттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага: 0.232 кг грам |
| Довжина ножа | 43 мм |
| Колір | Сірий, помаранчевий |
| Максимальний діаметр зрізу | 20 мм |
| Особливості | з ковадлом |
| Тип | сікатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴




