
Neo Tools Секатор площинний, d різу 18мм, 200мм, 120г
840 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-15-207
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор 185 мм для молодих пагонів, діапазон до 6 мм 15-207 NEO – інструмент, призначений для садових робіт. Підходить для роботи з невеликими та тонкими рослинами, догляд за якими потребує певної точності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага: 0.12 кг грам |
| Колір | чорний, сірий, оранжевий |
| Максимальний діаметр зрізу | 6 мм |
| Матеріал леза | загартована сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Тип | сікатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴






