
Karcher Кущоріз HGE 36-60 Battery, 36В, solo
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-1.444-250.0
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оснащений рукояткою, яка обертається на 180 °, насадкою для видалення зрізаного листя і двоступінчастим регулятором швидкості: потужний акумуляторний кущоріз HGE 36-60 Battery
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг грам |
| Відстань між ножами | 26 мм |
| Довжина ножа | 60 см |
| Колір | Жовтий |
| Комплектація | Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять |
| Матеріал леза | алмазна шліфування |
| Особливості | регулятор швидкості обертання |
| Пружина аккумулятора | 36 В |
| Розміри | 1077 x 213 x 183 |
| Тип | Кущоріз |
| Тип живлення | Акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








