
ARDESTO Вентилятор підлоговий, 40см, 45Вт, пульт ДК, опора кругла, білий
1 372 ₴
- Готово до відправки
- Код: E-FN-R1608RW
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор підлоговий білого кольору з дистанційним керуванням і круглої опорою. Модель виконана з надійних, практичних і довговічних матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне обертання | 1 |
| Довжина кабеля | 275 см |
| Діаметр | 40 см |
| Колір | Білий |
| Кількість режимів | 2 |
| Матеріал | Метал, Полікарбонат |
| Напруження | 220-240 В |
| Опора | Кругла 52 см |
| Особливості | Посилена конструкція захисної решітки |
| Міцність | 45 Вт |
| пульт ДУ | 1 |
| Регулювання нахилу | 90 градусів |
| Коригування висоти | 1.1 до 1.25 м |
| Розміри | 110-125 х 52 х 52 |
| Тип | Для підлоги |
| Управління | Механічне, Пульт д/к |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 372 ₴







