
Кавомашина Krups Evidence One EA895N10
24 363 ₴
- Готово до відправки
- Код: EA895N10
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повністю автоматична кавоварка Krups Evidence One приготує для вас каву саме так, як ви любите, завдяки інноваційним технологіям і простому управлінню. Кофемашина оснащена технологією KRUPS Quattro Force, яка гарантує найкращий смак кави, і пропонує два варіанти приготування для кожного з 12 рецептів: ви можете приготувати напій зі збереженням класичних пропорцій кави, води і молока, а можете використовувати персональні настройки для приготування вашого улюбленого напою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Додаткові функції | |
| Подача гарячої води | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне відключення | Є |
| блокування від дітей | Немає |
| Вбудована кавомолка | 1 |
| Вид | окремостояча |
| Використовувана кава | у зернах |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Додатково | Немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кофеварка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає даних |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість чашок | 1-2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Можливість програмування | Є |
| Місткість контейнера для кавових зерен | 260 г |
| Обсяг резервуара | 2.3 л |
| Особливості | Підсвічування |
| Міцність | 1450 Вт |
| Приготування | Капучіно |
| Приготування капучино | Автоматичне |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | Є |
| Програмування температури напою | Є |
| Протикрапельний механізм | Відсутній |
| Регулювання мелення | Є |
| Резервуар для води | 2,3 л |
| Розміри | 24 х 36 х 37 см |
| Система самоочищення | Є |
| Ступінь помелу | 3 |
| Тип | кавоварка |
| Тип використаної кави | зернова |
| Тип приготування | Автоматичне |
| Тип установки | Настільна |
| Тиск | 15 бар |
| Функції | одночасно приготування двох чашок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 363 ₴







