
Кавомашина Krups Essential EA817010
16 872 ₴
- Готово до відправки
- Код: EA817010
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
KRUPS Arabica – це компактна автоматична кавомашина з безкомпромісними стандартами якості, створена для приготуванняриготовления кави та еспресо з найбільш чистим та насиченим смаком. Насолоджуйтесь еспресо та молочними кавовими напоями в домашніх умовах та насолоджуйтесь всіма зручностями компактної конструкції без жодних компромісів з місткістю. Система Quattro Force забезпечує видатні результати, що розкриваються чудовим смаком і ароматом кави, вмістивши повний набір необхідних функцій в одній простій та компактній кавомашині. Інтуїтивно зрозумілий великий LCD-дисплей забезпечує легке управління кавомашиною, пропонуючи нам 3 рівня температури та 3 ступені помолу для налаштування напоїв. Завдяки зручному режиму запису ваших улюблених рецептів, KRUPS Arabica день за днем готуватиме ваш улюблений напій саме так як вам подобається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.1 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне відключення | Є |
| блокування від дітей | Немає |
| Вбудована кавомолка | Є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувана кава | у зернах |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 48.4 x 28.7 x 38.1 см |
| Додатково | Немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | Кнопкові |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | 2 таблетки для очищення |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає даних |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість чашок | 1-2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Можливість програмування | Є |
| Місткість контейнера для кавових зерен | 260 г |
| Обсяг резервуара | 1.7 л |
| Особливості | вибір обсягу порції |
| Подавання гарячої води | відсутня |
| Міцність | 1450 Вт |
| Приготування капучино | відсутнє |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | Є |
| Програмування температури напою | Є |
| Протикрапельний механізм | Відсутній |
| Підігрів чашок | Відсутній |
| Регулювання мелення | Є |
| Резервуар для води | 1,7 л |
| Розміри | 48 х 29 х 38 см |
| Система самоочищення | Є |
| Тип | Еспресо |
| Тип використаної кави | зернова |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настільна |
| Тиск | 15 бар |
| Функції | Автовідключення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 872 ₴





