
Графічний планшет Huion HS64 + рукавичка
2 656 ₴
- Готово до відправки
- Код: HS64
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Huion HS64 - абсолютно нова компактна модель графічного планшета з пасивним пером і підтримкою Android.
Підключення до смартфонів і планшетів на Android
Сумісність з телефонами та планшетами на Android означає, що ви можете використовувати графічний планшет для малювання, навіть якщо у вас немає ПК або ноутбука під рукою, оскільки ви можете підключити графічний планшет до телефону або планшета Android. Крім невеликої ваги 258 г і товщини 8 мм, HS64 дуже легкий і
зручний для транспортування.
Швидкий доступ до ваших улюблених комбінацій клавіш
Обладнаний 4 призначеними для користувача експрес-ключами, завдяки яким ви можете легко зберегти найбільш часто використовувані комбінації клавіш. Крім того, ці настроювавні експрес-клавіші стануть хорошим помічником для економії вашого часу і підвищення ефективності роботи.
Більш приємний досвід малювання
Стилус без батареї PW100 звільняє вас від проблем з частою зарядкою; 8192 рівня чутливості до тиску пера і роздільна здатність пера 5080 LPI забезпечують більш точні і плавні лінії. Швидкість відгуку 266 PPS забезпечує швидку реакцію на кожен рух стилуса, майже без затримок. Завдяки цим функціям, HS64 володіє чудовими характеристиками пера, що робить процес малювання більш приємним.
Робоча поверхня
Як графічний планшет, який може підтримувати підключення до комп"ютера або ноутбука, а також до телефонів на Android, його активна область відрізняється в залежності від обраного вами режиму роботи. У режимі ПК робоча зона становить 160 х 102 мм, а в режимі телефону робоча зона HS64 становитиме 102 х 63,8 мм
Cумісність
Huion HS64 сумісний з Windows 7 або більш новою версією, MacOS 10.12 або більш новою версією і Android 6.0 або більш нової. Крім того, при підключенні до телефону або планшета на Android вам потрібно використовувати адаптер, який входить в комплектацію до даного планшету.
Комплектація:
Планшет
Пасивне перо PW100
MicroUSB кабель
8 змінних наконечників
Кліпса для вилучення наконечників
OTG адаптер (MicroUSB)
OTG адаптер (USB-C)
Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A6 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | Є |
| bluetooth | Ні. |
| Chrome OS | Немає |
| DVI | Немає |
| DisplayPort | Немає |
| HDMI | Немає |
| iOs | Немає |
| Linux | Немає |
| Mac OS | Є |
| Micro USB | Є |
| USB | Немає |
| USB Type-C | Немає |
| VGA | Немає |
| Windows | Є |
| mini USB | Немає |
| Пам’ ять акумулятора | Немає |
| Вага | Вага: 0.258 кг грам |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | 10 мм |
| Дальність передачі даних | Немає |
| Додатково | - |
| Документація | Є |
| Діагональ | 7' |
| Елемент живлення пера | Немає |
| Загальна кількість кнопок | 4 |
| Змінні наконечники | 8 |
| Кабель | Є |
| Контрастність | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 4 |
| Перо | Huion PW100 |
| Рукавичка | Є |
| Підставка / чохол для пера | Немає |
| Підставка для монітора | Немає |
| Підтримка Multi-touch | немає даних |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Немає |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 200 х 166 х 8 мм |
| Розмір робочої поверхні | 160 х 102 мм |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип підключення | Дротове |
| Точність позиціювання | немає даних |
| Час відгуку | - |
| Швидкість зчитування | 266 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 656 ₴








