
Графічний планшет Huion New 1060Plus + рукавичка
4 125 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1060PLUS
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація:
- графічний планшет
- цифрове перо з накінечником
- підставка для пера
- 8 змінних накінечника з пристроєм вилучення
- MicroSD карта на 8GB
- USB кабель
- USB кабель для зарядки пера
- інструкція
- рукавичка Cura CR-01
Професійний графічний планшет
Графічний планшет 1060 Plus обладнаний новою робочою поверхнею. New 1060 Plus має 12 швидких клавіш, що дозволяє працювати набагато швидше і зручніше.
Краща продуктивність
5080 ліній на дюйм і висока швидкість інтерфейсу (233 RSP) дозволяють створювати Ваші художні роботи максимально точно і плавно. 8192 рівня тиску дозволяють користувачеві контролювати товщину, прозорість і колір лінії. 12 експрес-клавіш на лівій і 16 програмованих клавіш на верхній частині планшета дозволяють Вам адаптувати графічний планшет під Ваше програмне забезпечення та підвищити швидкість і ефективність Вашої роботи.
Більш портативний
Цифрове перо графічного планшета може використовуватися не тільки як інструмент для малювання, але і в якості бездротової миші для PC. Більш того, після зарядки пера, протягом однієї години Ви можете насолоджуватися 800 годинами безперервної роботи. А легка вага і витончений корпус робить роботу більш зручною і приємною.
Вбудована 8G SD-карта
За допомогою MicroSD карти, яка додається до планшета цієї моделі, Ви легко і швидко зможете встановити драйвер і почати користуватися планшетом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | Є |
| bluetooth | Ні. |
| Chrome OS | Немає |
| DVI | Немає |
| DisplayPort | Немає |
| HDMI | Немає |
| iOs | Немає |
| Linux | Немає |
| Mac OS | Є |
| Micro USB | Є |
| USB | Немає |
| USB Type-C | Немає |
| VGA | Немає |
| Windows | Є |
| mini USB | Немає |
| Пам’ ять акумулятора | Немає |
| Вага | Вага: 0.77 кг грам |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | 10 мм |
| Дальність передачі даних | Немає |
| Додатково | - |
| Документація | Є |
| Діагональ | 11.6' |
| Елемент живлення пера | акумулятор |
| Загальна кількість кнопок | 28 |
| Змінні наконечники | 8 |
| Кабель | Є |
| Контрастність | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 12 |
| Перо | Huion P80 |
| Рукавичка | Є |
| Підставка / чохол для пера | підставка |
| Підставка для монітора | Немає |
| Підтримка Multi-touch | немає даних |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Немає |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 360 х 240 х 10 мм |
| Розмір робочої поверхні | 254 х 159 мм |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | активно |
| Тип підключення | Дротове |
| Точність позиціювання | ±0.4 мм |
| Час відгуку | - |
| Швидкість зчитування | 233 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 125 ₴








