
Масажна ванночка FIRST Austria FA-8115-1
2 275 ₴
- Готово до відправки
- Код: TU-FA-8115-1
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗІГРІВАЄ, РЕЛАКСУЄ, РЕАБІЛІТУЄ Масажер для ніг First Austria — це пристрій, який особливо необхідний у зимовий період, коли ви повертаєтесь з прогулянки замерзлими або відчуваєте потребу розслабитися після важкого робочого дня. Просто налийте теплої води та увімкніть пристрій, і вже через кілька секунд ви відчуєте розслаблююче тепло та вібрацію. Він також може виконувати реабілітаційну функцію, оскільки покращує та стимулює кровообіг у ногах. РОЗІГРІЙТЕСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНФРАЧЕРВОНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ Релакс починається з ніг і поширюється по всьому тілу. Подаруйте собі чудову перерву в СПА для ніг і дайте собі можливість розслабитися завдяки вібраційному та бульбашковому масажу — при оптимальній температурі завдяки обігріву та інфрачервоному випромінюванню. Це стимулює кровообіг та активує рефлексогенні зони на стопах. Ви відчуєте себе, як після народження. ДОМАШНЄ СПА ПІД РУКОЮ Приємно здивуйте свою другу половинку та організуйте домашнє СПА! Запаліть свічки, увімкніть музику, додайте ароматну сіль. Масаж ніг може стати однією з приємних частин, яку ви подаруєте своїй половинці. Це точно підніме настрій, розслабить і додасть сил на наступний день! ЧОМУ ВАРТО МАСУВАТИ НОГИ? Ноги — це дуже чутлива зона нашого тіла. На них розташована велика кількість нервових закінчень, які реагують на найменший дотик. Кожна ділянка на стопі відповідає певним частинам тіла, і, таким чином, масажуючи або натискаючи на певні точки, можна впливати на конкретні органи. ЗРУЧНА РУЧКА Центрально розташована масивна ручка є необхідним елементом масажера. Це значно полегшує транспортування масажера навіть коли він заповнений водою. Особливо корисна та безпечна функція для людей похилого віку або тих, хто має ослаблену фізичну силу. ГУМОВІ НІЖКИ Гумові ніжки запобігають переміщенню масажера та подряпинам на плитці або паркеті. 6 МАСУЮЧИХ РОЛИКІВ Вібраційний масаж, бульбашковий масаж, інфрачервоний масаж, роликовий масаж. Залежно від потреб, ви можете перемикатися між різними функціями. Забудьте про звичайну миску з водою! Якщо ви спробуєте хоча б раз, то більше не захочете відмовлятися, особливо в холодні дні! ВІДЧУЙТЕ АРОМАТ ВАШОГО УЛЮБЛЕНОГО МИЛА ЧИ ЕФІРНИХ ОЛІЙ Масажер має спеціальне місце для розміщення улюбленого мила, ароматизатора або ефірних олій для посилення ароматичних та розслаблюючих відчуттів. Не секрет, що аромотерапія має дуже позитивний вплив на наш настрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс |
| Джерело живлення | Мережа |
| Колір | Білий із сірим |
| Країна | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Догляд за стопами ніг |
| Розмір | 25.5 х 35.5 х 42.5 см |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 275 ₴







