
Графічний планшет Ugee M808 (UGM808E 16K)
2 671 ₴
- Готово до відправки
- Код: UGM808E 16K
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальний графічний планшет для початківців у малюванні, дизайні чи навчанні. Планшет M808 можна підключити не лише до комп’ютера, але й інтегрувати з телефоном або планшетом Android. Під час підключення до телефону або планшета Android M808 за замовчуванням забезпечує повнорозмірну вертикальну область для малювання, що перевершує аналогічні продукти, які мають обмежені горизонтальні області.
Переосмислення точності дарує стилус для малювання наступного покоління. Стилус EMR оснащений вбудованими програмованими гарячими клавішами висотою 0,5 мм, що забезпечує плавне та ефективне малювання без випадкових дотиків. Завдяки цьому інноваційному стилусу ваша рука та стилус зливаються в одне ціле, забезпечуючи неперевершену стабільність і безперервний плавний рух у вашій художній подорожі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugee |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | Є |
| bluetooth | Ні. |
| Chrome OS | Є |
| DVI | Немає |
| DisplayPort | Немає |
| HDMI | Немає |
| iOs | Немає |
| Linux | Є |
| Mac OS | Є |
| Micro USB | Немає |
| USB | Немає |
| USB Type-C | Є |
| VGA | Немає |
| Windows | Є |
| mini USB | Немає |
| Пам’ ять акумулятора | Немає |
| Вага | Вага: 0.493 кг грам |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | 10 мм |
| Дальність передачі даних | Немає |
| Додатково | - |
| Документація | Є |
| Діагональ | 10' |
| Елемент живлення пера | Немає |
| Загальна кількість кнопок | 8 |
| Змінні наконечники | 10 |
| Кабель | Є |
| Контрастність | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Перо | PH23 |
| Рукавичка | Немає |
| Підставка / чохол для пера | Немає |
| Підставка для монітора | Немає |
| Підтримка Multi-touch | Немає |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Немає |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 330.1 x 210.1 x 9.3 мм |
| Розмір робочої поверхні | 254 х 159 мм |
| Рівень чутливості пера | 16384 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип підключення | Дротове |
| Точність позиціювання | ±0.01 мм |
| Час відгуку | - |
| Швидкість зчитування | 220 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 671 ₴






