
Графічний планшет Parblo A640 V2 Black (A640V2)
2 719 ₴
- Готово до відправки
- Код: A640V2
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Parblo A640 V2 є оновленою моделлю A640. Для цієї оновленої версії ми оптимізували схему електромагнітної індукції і вирішили проблему тремтіння зображення при дуже повільному малюванні. Ця оновлена ??версія також підтримує операційну систему Android 6.0 або вище (включаючи смартфони Android і планшети Android). З його низькою ціною і високими характеристиками, A640 V2 буде кращим вибором для початківців вивчати малювання.
Особливості:
1. Підтримує Windows / macOS / Android
2. 8192 рівня чутливості пера без батареї
3. 6х4" компактний розмір, дуже зручно брати з собою
4. Інтерфейс USB Type-C
5. 4 настроюваних експрес-клавіші
6. Сумісний з більшістю програм для малювання: Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita, ін. І підтримує OSU.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parblo |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | Є |
| bluetooth | Ні. |
| Chrome OS | Немає |
| DVI | Немає |
| DisplayPort | Немає |
| HDMI | Немає |
| iOs | Немає |
| Linux | Немає |
| Mac OS | Є |
| Micro USB | Немає |
| USB | Немає |
| USB Type-C | Є |
| VGA | Немає |
| Windows | Є |
| mini USB | Немає |
| Пам’ ять акумулятора | Немає |
| Вага | Вага: 0.31 кг грам |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | 10 мм |
| Дальність передачі даних | Немає |
| Додатково | затискач для заміни наконечників |
| Документація | Є |
| Діагональ | 7' |
| Елемент живлення пера | Немає |
| Загальна кількість кнопок | 4 |
| Змінні наконечники | 8 |
| Кабель | Є |
| Контрастність | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 4 |
| Перо | P05 |
| Рукавичка | Немає |
| Підставка / чохол для пера | Немає |
| Підставка для монітора | Немає |
| Підтримка Multi-touch | Немає |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Немає |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 181 х 140 х 8 мм |
| Розмір робочої поверхні | 152 х 102 мм |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип підключення | Дротове |
| Точність позиціювання | ±0.01 мм |
| Час відгуку | 3.75 мс |
| Швидкість зчитування | 266 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 719 ₴







