
Графічний планшет Ugee Q6 (UGQ6BK)
1 909 ₴
- Готово до відправки
- Код: UGQ6BK
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний, стильний та розроблений з урахуванням модних тенденцій графічний планшет Ugee Q6. Шкіряний тиснений тримач для пера та вбудований кабель Type-C із прихованим дизайном додають вишуканості творчій подорожі.
Стилус розроблений таким чином, щоб імітувати відчуття традиційного олівця в руці, забезпечуючи високу точність і максимально реалістичний досвід малювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugee |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | Є |
| bluetooth | Ні. |
| Chrome OS | Є |
| DVI | Немає |
| DisplayPort | Немає |
| HDMI | Немає |
| iOs | Немає |
| Linux | Є |
| Mac OS | Є |
| Micro USB | Немає |
| USB | Немає |
| USB Type-C | Є |
| VGA | Немає |
| Windows | Є |
| mini USB | Немає |
| Пам’ ять акумулятора | Немає |
| Вага | Вага: 0.249 кг грам |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | - |
| Дальність передачі даних | Немає |
| Додатково | - |
| Документація | Є |
| Діагональ | 7.2' |
| Елемент живлення пера | Немає |
| Загальна кількість кнопок | 6 |
| Змінні наконечники | 1 |
| Кабель | Є |
| Контрастність | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 6 |
| Перо | PH24 |
| Рукавичка | Немає |
| Підставка / чохол для пера | Немає |
| Підставка для монітора | Немає |
| Підтримка Multi-touch | Немає |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Немає |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 218.4 x 166.2 x 9 мм |
| Розмір робочої поверхні | 160 x 88.9 мм |
| Рівень чутливості пера | 16384 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип підключення | Дротове |
| Точність позиціювання | немає даних |
| Час відгуку | - |
| Швидкість зчитування | 200 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 909 ₴





