
Планшет Huion Inspiroy H430P
2 170 ₴
- Готово до відправки
- Код: H430P
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація:
- графічний планшет
- перо
- кабель micro USB
- тримач для ручки
- 8 змінних наконечників
- керівництво користувача
H430P стане ідеальним планшетом для гри и Osu! Активна область 4.8х3 дюйма дозволяє отримати Вам більше контролю і точності в грі. Більше очок і більше задоволення!
Більше ніяких зарядок
Абсолютно нова ручка без батареї проста у використанні і не вимагає зарядки. Не варто турбуватися, що вона "помре" під час гри або робочого процесу.
Сумний USB
Використання знімного USB кабелю допомагає продовжити термін його служби і спрощує перенесення планшета. І якщо кабель пошкодиться, просто замініть його на новий і продовжуйте роботу.
Підвищена чутливість
H430P подвоює первісну чутливість до тиску пера з 2048 до 4096 рівнів. Збільшена чутливість забезпечує більшу точність в грі або будь-якому робочому процесі.
4 настроюються експрес клавіші
Функціональні клавіші можуть бути налаштовані для скасування, вибору кисті, вставки і т.д. Вони призначені для підвищення ефективності роботи.
Портативний і зручний
Планшет H430P розміром все лише 186.6х139.2 мм і важить 135 г. Він надлегкий і компактний. Ви можете легко взяти його з собою і налаштувати на ходу в будь-якому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | Є |
| bluetooth | Ні. |
| Chrome OS | Немає |
| DVI | Немає |
| DisplayPort | Немає |
| HDMI | Немає |
| iOs | Немає |
| Linux | Немає |
| Mac OS | Є |
| Micro USB | Немає |
| USB | Немає |
| USB Type-C | Є |
| VGA | Немає |
| Windows | Є |
| mini USB | Немає |
| Пам’ ять акумулятора | Немає |
| Вага | Вага: 0.135 кг грам |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | 10 мм |
| Дальність передачі даних | Немає |
| Додатково | - |
| Документація | Є |
| Діагональ | 5.7' |
| Елемент живлення пера | Немає |
| Загальна кількість кнопок | 4 |
| Змінні наконечники | 8 |
| Кабель | Немає |
| Контрастність | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 4 |
| Перо | Huion PW201 |
| Рукавичка | Немає |
| Підставка / чохол для пера | Немає |
| Підставка для монітора | Немає |
| Підтримка Multi-touch | Немає |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Немає |
| Дозвіл | 5080 lpi |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 186.6 х 139.2 х 6.3 мм |
| Розмір робочої поверхні | 121.9 х 76.2 мм |
| Рівень чутливості пера | 4096 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип | Графічний планшет |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип підключення | Дротове |
| Точність позиціювання | ±0.5 мм |
| Формат робочої поверхні | A7 |
| Час відгуку | - |
| Швидкість зчитування | 233 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 170 ₴






