
Монітор Asus 27' PA278CGV (90LM05L1-B04370) IPS Black
21 463 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90LM05L1-B04370
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ProArt Display PA278CGV – це 27-дюймовий монітор, призначений для професійної творчої роботи з фото-, відео- та іншими мультимедійними матеріалами. Ця модель може похвалитися широким колірним охопленням (100% sRGB / 100% Rec.709), фабричним калібруванням кольору Монітор ProArt Display PA278CGV проходить фабричне калібрування, якість якого підтверджено сертифікатом Calman Verified. Ця модель також може похвалитися широким колірним охопленням (95% DCI-P3). Змінна частота оновлення (VRR) до 144 Гц з технологією FreeSync Premium забезпечують плавну візуалізацію та комфорт під час роботи. Вбудований порт USB-C підтримує передачу даних, виведення зображення та електроживлення потужністю до 90 Вт. PA278CGV дозволяє швидко й легко налаштувати бажану конфігурацію робочого місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | 2 шт |
| LED підсвічування | 1 |
| Вбудовані динаміки | 1 |
| Входи | Display Port |
| Габаріті (ШхВхТ) | 615x(372~524)x228 мм |
| Глибина кольору | 10 біт, 1073.7 млн. кольорів |
| Додатково | Гніздо для замку Kensington |
| Діагональ екрана | 27' |
| Колір | чорний-сірий |
| Комплектація | монітор |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Кут нахилу | від -5 до +35 ° |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Поворотний екран | 1 |
| Призначення | для дому та офісу |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Коригування висоти | 150 |
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Розмір пікселя | 0.233 мм |
| Технології | Flicker free |
| Тип пристрою | монітор |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 463 ₴







