
Графічний монітор Bosto BT-12HDK-T
18 568 ₴
- Готово до відправки
- Код: BT-12HDK-T
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BT-12HDK-T Маленький за розміром, але великий за відчуттями. Він нагадує особистий щоденник митця, де кожен дотик стилуса відкриває нову сторінку натхнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosto |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | Немає |
| bluetooth | Ні. |
| Chrome OS | Немає |
| DVI | Немає |
| DisplayPort | Немає |
| HDMI | Є |
| iOs | Немає |
| Linux | Немає |
| Mac OS | Є |
| Micro USB | Немає |
| USB | Немає |
| USB Type-C | Є |
| VGA | Немає |
| Windows | Є |
| mini USB | Немає |
| Пам’ ять акумулятора | Немає |
| Вага | 1.52 кг грам |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | 15 мм |
| Дальність передачі даних | немає даних |
| Додатково | салфетка для протирання, фетровий мішечок |
| Документація | Є |
| Діагональ | 11.6' |
| Елемент живлення пера | Немає |
| Загальна кількість кнопок | 8 |
| Змінні наконечники | 10 |
| Кабель | Є |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Перо | W09 |
| Рукавичка | Є |
| Підставка / чохол для пера | Немає |
| Підставка для монітора | Немає |
| Підтримка Multi-touch | Да |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Розмір | 319 x 199 x 14 мм |
| Розмір робочої поверхні | 258 х 145 мм |
| Рівень чутливості пера | 16384 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | IPS |
| Тип | графічний монітор |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип підключення | Дротове |
| Точність позиціювання | ±0.25 мм |
| Формат робочої поверхні | немає даних |
| Час відгуку | 25 мс |
| Швидкість зчитування | 300 PPS |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 568 ₴
