
Графічний планшет Bosto B1060PLUS
2 659 ₴
- Готово до відправки
- Код: B1060PLUS
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
B1060PLUS Чистий простір для уяви без обмежень. Без екрана, без зайвого — лише рука, перо і нескінченний всесвіт ідей, який народжується з кожного руху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosto |
| Колір | Чорний |
| Тип | Графічний планшет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | Немає |
| bluetooth | Ні. |
| Chrome OS | Немає |
| DVI | Немає |
| DisplayPort | Немає |
| HDMI | Немає |
| iOs | Немає |
| Linux | Немає |
| Mac OS | Є |
| Micro USB | Немає |
| USB | Є |
| USB Type-C | Немає |
| VGA | Немає |
| Windows | Є |
| mini USB | Немає |
| Пам’ ять акумулятора | Немає |
| Вага | Вага: 0.66 кг грам |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | 15 мм |
| Дальність передачі даних | немає даних |
| Додатково | затискач для заміни наконечників |
| Документація | Є |
| Діагональ | 10.6' |
| Елемент живлення пера | Немає |
| Загальна кількість кнопок | 12 |
| Змінні наконечники | 8 |
| Кабель | Немає |
| Контрастність | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | - |
| Перо | W03 |
| Рукавичка | Є |
| Підставка / чохол для пера | підставка |
| Підставка для монітора | Немає |
| Підтримка Multi-touch | Немає |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Немає |
| Дозвіл | - |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 360 x 240 x 11 мм |
| Розмір робочої поверхні | 254 х 152.4 мм |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип підключення | Дротове |
| Точність позиціювання | немає даних |
| Формат робочої поверхні | немає даних |
| Час відгуку | - |
| Швидкість зчитування | 233 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 659 ₴
