
Графічний планшет Huion Inspiroy Dial Q620M + рукавичка
6 703 ₴
- Готово до відправки
- Код: Q620M
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий бездротової графічний планшет Huion Inspiroy Q620M з можливістю підключення до пристроїв на Андроїд.
Inspiroy Dial Q620M з контролером у вигляді диска, що обертається дозволить користувачам розкривати весь свій креативний потенціал. Інноваційний контролер оснащений клавішами швидкого доступу, які спрощують робочий процес і підвищують його продуктивність. Художники можуть використовувати диск для точного налаштування кистей, коригування полотна, вибору кольору і видалення будь-якого невдалого штриха в усіх найбільш поширених додатках для створення графіки. При виконанні стандартних офісних завдань за допомогою контролера користувачі можуть прокручувати тексти статей, а також збільшувати або зменшувати масштаб веб-сайтів. Редакторі відео інноваційне рішення послужить зручним інструментом для управління відтворенням відео. Просто обертайте диск і відкривайте для себе його безмежні можливості. Дисковий контролер назавжди змінить звичний спосіб вашої роботи.
Крім унікального засобу управління, новий планшет оснащений і багатьма іншими функціями, здатними ефективно задовольняти потреби користувачів. Частота опитування на рівні 266PPS забезпечує можливість креслити і малювати без затримок і прирівняних ліній незалежно від вашої швидкості - планшет миттєво вловлює кожен рух пера. 8192 рівня чутливості до тиску дозволяє здійснювати природний рендеринг кожної лінії за рахунок різного тиску на поверхню планшета при введенні штрихів різної товщини. Крім того, поєднання можливостей бездротового зв’язку і 20-годинної роботи від акумулятора не тільки звільняє користувачів від необхідності в численних кабелях, а й забезпечує додаткову зручність творчості - тепер ви не пропустіть жоден момент натхнення. На відміну від інших цифрових продуктів, що нагадують про необхідність заміни тільки коли батарея майже під кінець, світлові індикатори клавіш нового планшета відображають рівень заряду в режимі реального часу, що дозволить вам працювати на відкритому повітрі, не турбуючись про акумулятор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | Є |
| bluetooth | Ні. |
| Chrome OS | Немає |
| DVI | Немає |
| DisplayPort | Немає |
| HDMI | Немає |
| iOs | Немає |
| Linux | Немає |
| Mac OS | Є |
| Micro USB | Немає |
| USB | Немає |
| USB Type-C | Є |
| VGA | Немає |
| Windows | Є |
| mini USB | Немає |
| Пам’ ять акумулятора | 1100 мАг |
| Вага | Вага: 0.666 кг грам |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | 10 мм |
| Дальність передачі даних | 10 м |
| Додатково | Dial Controller – багатофункціональний контролер набору |
| Документація | Є |
| Діагональ | 12.6' |
| Елемент живлення пера | Немає |
| Загальна кількість кнопок | 8 |
| Змінні наконечники | 10 |
| Кабель | Є |
| Контрастність | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Перо | Huion PW500 |
| Рукавичка | Є |
| Підставка / чохол для пера | підставка |
| Підставка для монітора | Немає |
| Підтримка Multi-touch | немає даних |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Є |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 375.5 х 220.4 х 8 мм |
| Розмір робочої поверхні | 266.7 х 166.7 мм |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Є |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип підключення | дротове + бездротове |
| Точність позиціювання | ±0.3 мм |
| Час відгуку | - |
| Швидкість зчитування | 266 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 703 ₴








