
Кавоварка рожкова Delonghi EC 885 GY
9 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: EC 885 GY
+380 (68) 330-50-30
- +380 (66) 330-50-30
- +380 (93) 330-50-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка DeLonghi EC 885 GY Dedica Arte має компактний та сучасний дизайн. Ширина цієї кавоварки всього 15 см, вона є найвужчою кавоваркою на сьогоднішній день. Металевий корпус сірого кольору із хромованими деталями виглядає стильно та оригінально. Кавоварка стане ідеальним рішенням для невеликої кухні або кухонного інтер’єру, що заставлений побутовими приладами. Управління просте та зручне, кнопки мають підсвічування.
Система «Капучино» My Latte Art Кавоварка оснащена поворотною системою капучіно My Latte Art. Ви можете повернути насадку для приготування пінки, а коли закінчите роботу, знову можете компактно сховати її. Готуйте свої улюблені напої: латте, капучіно за допомогою зручного капучинатора My Latte Art.
Відмінною особливістю даної кавоварки є можливість налаштування меню. Ви можете запрограмувати такі параметри:
температуру напою;
жорсткість води;
автоматичне вимкнення (режим очікування) через 9, 30 хвилин або 3 години.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Колір корпусу | Сірий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Подача гарячої води | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для молока | Немає |
| Індикатор увімкнення | Немає |
| Автоматичне відключення | Є |
| Автоматичне приготування напоїв | американо, еспресо |
| Вбудована кавомолка | Немає |
| Входить до комплекту | кофеварка, крем-фільтр: 2 шт, для приготування 1 або 2 порцій кави, пітчер, темпер, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина шнура живлення | 1.7 м |
| Знімний блок для заварювання | Немає |
| Керування | Механічне |
| Контейнер для дрібної кави | Немає |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Матеріал кавника | - |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Місце під фільтр для води | Немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | Немає |
| Подання пари | Є |
| Протикрапельна система | Немає |
| Підігрів кавника / чашок | Є |
| Регульована висота дозатора/підставки | Немає |
| Регулювання міцності кави | Немає |
| Регулювання напою | жорсткість води, температура |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Розміри | 30.3 x 14.9 x 33 см |
| Тип | Ріжкова |
| Тип використаної кави | Мелена |
| Тип фільтра | одноразовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 310 ₴




